NAŠE FENY

Zakladatelkou našeho chovu je  Besi z Příborského dvora , kterou jsme si pořídili v roce 2014 jako dalšího člena rodiny. Má za sebou tři vrhy s celkovým počtem potomků 12, z toho 4 jsou už uchovněni. Z prvního vrhu jsme si ponechali její dceru Amálku od Zlatého kahance , která byla v roce 2018 uchovněná. Koncem dubna 2019 měla Amálka svůj první vrh a přivedla na svět dva pejsky a dvě fenky. 

Obě naše fenky mají celkem standardní rozložení znaků s tím, že Amálka je má více syté. Mají shodné vyšetření na DKK:0/0 a Lokus D: D/D. Co se týče vyšetření DM, tak Amálka je čistá G/G a Besi je přenašeč G/A.

Občas vezmeme holky i na nějakou tu výstavu, kde se setkáme se známýma, podpoříme naše bývalá štěňata a  mrkneme na nové choďáky. Někdy se podaří i pěkný výsledek. Nejvíce si ceníme krásných hodnocení z klubových a speciálních výstav chodských psů, kde je docela velká konkurence a každý úspěch potěší.

*****************************************************

Speciální výstava chodských psů – Dešná 27.7.2019

Na této výstavě nám trochu pršelo. Ve třídě otevřená Amálka získala V bez pořadí a Besi se podařilo vyběhat V1,CAC

*****************************************************

Memoriál ing. Findejse – kemp Zelené údolí 27.7.2018

Tohle byla prozatím naše nejúspěšnější výstava. Přestože mamina s dcerou už běhaly společně v jednom kruhu, dokázaly si vyběhat v otevřené třídě hodnocení Amálka V3 a Besi V2,Res.CAC. Takže paráda 🙂

******************************************************

Speciální výstava chodských psů – Hradec Králové 14.4.2018

Pro naše holky velice úspěšná akce. Amálka získala v mezitřídě V1,CAC.  Besi v třídě otevřené V2,Res.CAC

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.