AKTUALITY

NAVRCHOLU.cz

12.10.2020 – Našli jste pejska a nevíte komu patří ? Konečně se našel někdo, kdo dal dohormady různé registry zvířat a tím zvýšil dohledatelnost majitelů. Je ostuda, že státní aparát nařídí hromadné označení zvířat, ale už není schopen zajistit následné dohledání jejich majitelů. Takže pokud hledáte majitele nalezeného pejska, klikněte sem.  Otevře se nové okno, kde můžete zkusit vyhledávat podle čipu, tetování, Petpasu, obecní známky nebo lyssetky. Možná objevíte i registr, kde nejste ještě registrováni. Velký dík autorce tohoto „vyhledávače“.

12.9.2020 – Vyrazili jsme na brněnské výstaviště, kde se konala jarní zrušená Národní výstava psů Ostrava 🙂   Po nedávno ukončené „mateřské“ si tady Amálka vyběhala v otevřené třídě hodnocení V1 CAC, což považujeme za obrovský úspěch.

***********************************

V listopadu budou štěňátka.

8.9.2020 – Proběhlo krytí fenky  z našeho druhého vrhu „B“. Budoucími rodiči jsou Bonira od Zlatého kahance a Dark de Ericinio. Byla potvrzena březost a štěňátka se narodí v první polovině listopadu letošního roku. Rodokmen budoucích štěňátek naleznete zde . Nejedná se o vrh pod naší chovatelskou stanicí a případní zájemci o štěně mohou kontaktovat chovatelku mailem radka.polakova@osu.cz – chovatelská stanice  Nagdari

TOPlist

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.